Суцільноскляні конструкції

Суцільноскляні конструкції – це широке поняття, яке охоплює виготовлення скляних дверей і перегородок, огороджувальних конструкцій, козирків, сходів тощо.

Для цього використовується спеціальне скло, товщина якого може варіюватися від 8 до 12 мм, залежно від особливостей подальшої експлуатації.

Розсувні скляні перегородкиСкляні офісні перегородкиМіжкімнатні скляні перегородки
Скляні перегородки в квартируБанківські перегородкиСкляні душові перегородки
Перегородки в стилі лофтСкляні двері ЛофтСуцільноскляні перегородки

Сама конструкція збирається за попередньо розробленим проектом зі скляних секцій, що з’єднуються між собою. Важливою складовою облаштування суцільноскляної конструкції є її вага, яка накладає певні обмеження, необхідні для створення надійних кріплень і відсутності ризиків.

Виробництво суцільноскляних конструкцій

Для різного роду конструкцій використовується листовий матеріал із загартованого скла або триплексу.

  1. Загартоване скло отримують під впливом високих температур. Такий матеріал зберігає властивості прозорості, відмінно пропускає світло, витримує значні перепади температур і не боїться випадкових ударів. За правильного облаштування, система, яка візуально виглядає дуже легкою, але може витримувати тиск до 220 кг. При розбитті розсипається на невеликі гранули без гострих країв.
  2. Триплекс – скло, по суті склеєне полімерною плівкою під впливом високих температур або тиску. Товщина визначає параметр міцності. Це скло не боїться навантажень і може бути використаний для виготовлення не тільки перегородок, але і ступенів, підлоги, козирків.

Головна відмінність між цими видами скла полягає в тому, що триплекс можна гнути, а відповідно й виготовляти суцільноскляні конструкції абсолютно будь-якої форми;

Переваги суцільноскляних конструкцій

  • Не краде простір, а навпаки візуально збільшує його;
  • Монтаж конструкцій, здебільшого, здійснюється без проведення капітальних будівельних робіт, а відповідно без прив’язки до температури або сезону;
  • Ефективно зонує простір, не розділяючи його, не закриваючи огляд;
  • Широкі можливості для реалізації об’єктів різної площі;
  • Скло не перешкоджає проникненню світла, що дає змогу знижувати витрати на електроенергію загалом;
  • Простий догляд – для очищення від забруднень достатньо використання звичайних мийних засобів, а рухомі елементи і пази необхідно обробляти не частіше ніж раз на рік силіконовим спреєм.

Недоліки суцільноскляних конструкцій:

  • технічно складний монтаж – довіряти цю процедуру варто тільки фахівцям;
  • висота не може перевищувати 3 м;
  • низький рівень тепло- і шумоізоляції, порівняно з більш монументальними будівлями;
  • високі вимоги до несучих конструкцій.

Суцільноскляні конструкції на замовлення

Найчастіше різні суцільноскляні конструкції виробляють для оформлення торгових приміщень, зокрема вітрин розважальних центрів і бутиків. Це дає змогу максимально представити товар для покупців і привабити тих, хто проходить повз, відвідати магазин, ресторан тощо.

Виготовляються будь-які види суцільноскляних конструкцій виключно за індивідуальним замовленням за попередніми вимірами. Зокрема це робиться також через те, що, наприклад, загартоване скло після виготовлення вже не може піддаватися додатковій обробці, відповідно, за наявності неправильних вимірів з полотном вже нічого не зробити.