Проектування скляних фасадів, перегородок, козирків, огорож

Проектирование стеклянных козырьков Киев

Розрахунок і проектування конструкцій зі сталі та скла будь-якої складності.

Проектування скляних конструкцій будь-якого ступеня складності.

Проектування необхідних для будівництва та оформлення простору конструкцій, здійснене грамотними фахівцями, стане запорукою надійності та естетичної привабливості споруди, що зводиться.

Уникнути труднощів під час вибору проєктних рішень і втілити в реальність архітектурні мрії Вам допоможуть професіонали компанії SUPERSKLO, які гарантують ідеальне проєктування.:

 • металоконструкцій для сходів і козирків;
 • скляних огорож і конструкцій зі скла;
 • скляних офісних перегородок
 • інших конфігурацій, які використовують у промисловому та побутовому дизайні.

Створені компанією SUPERSKLO проєкти конструкцій стануть ідеальною основою для втілення необхідних архітектурних рішень, водночас замовлення на проєктування буде виконано в найкоротші терміни.

 • Власне будівельно-монтажне управління.
 • Повний цикл: від виробництва до монтажу.
 • Індивідуальний підхід до кожного проєкту.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 • Виїзд фахівця та консультації телефоном.
 • Гарантія якості та найкращих цін.
 • Безкоштовна доставка.
 • Досвід робіт понад 12 років!

Проектування конструкцій сходів і козирків.

Компанія SUPERSKLO займається повним циклом розроблення проєктної документації металевих конструкцій сходів і козирків різного призначення. Досвідчені проєктувальники у складі п’яти осіб на чолі з головним інженером здатні розв’язувати проєктні задачі будь-якої складності: від простих рішень сходів до котеджів до складних козирків з вантово-тягловою системою кріплення..

Великий досвід роботи в проєктуванні конструкцій з нержавіючої сталі в поєднанні з несучими та огороджувальними елементами зі скла та пластику, дає змогу створювати декоративні та несучі елементи великої площі з мінімальним використанням несучих елементів. Оптимізація конструкцій методами розрахунку та багаторічним використанням типових елементів дає змогу втілювати непересічні ідеї сучасних дизайнерів, досягаючи максимального ефекту легкості конструкцій.

Проектування металевих конструкцій відбувається в суворій відповідності до СНиП і технічних регламентів.

Повсюдно використовуються кріплення і елементи конструкцій сучасних зарубіжних і вітчизняних компаній, різні інноваційні конструктивні рішення і матеріали, при цьому метод розрахунку ведеться на основі методики компанії виробника.

Гнучкість мислення і професійні знання дають змогу проєктному підрозділу розв’язувати такі нестандартні завдання, як, наприклад, оформлення виставкових залів музею космонавтики, де складність форм експонатів і різноманіття стендів передбачають безліч складних нестандартних рішень.

Проєктування скляних конструкцій і огорож.

Великий досвід у проєктуванні скляних конструкцій огороджень сходів, огороджень і вітрозахисних огороджень парапетів будівель, декоративних огороджень з нержавіючої сталі зі склом дає змогу проєктному підрозділу компанії “SUPERSKLO” виконувати проєктні роботи будь-якої складності, де конструктивними, опорними або огороджувальними елементами чи вузлами є скляні вироби.

Досвід проєктування конструкцій зі спайдерним склінням, склінням вітрин і вітражів, створенням систем офісних перегородок, а також різного роду нестандартних рішень. Наприклад, скляна підлога, сферичний купол зі скляних панелей.

Різноманіття власних розробок у сфері кріплення скла, накопичені проєктувальниками за багаторічний досвід роботи, а також знання і застосування підсистем іноземного та вітчизняного виробництва, таких як: DORMA, EN-US schueco, AGS, raynuarts, дає змогу гнучко підлаштовуватися під завдання замовника.

Використання сучасних кріпильних систем Mungo і HILTI для кріплення металевих конструкцій до бетонних, цегляних або інших армокам’яних основ дає змогу надійно закріпити конструкції, грамотно розрахувавши навантаження, використовуючи методику розрахунку анкерів компанії постачальника.

Комп’ютерне моделювання та оптимізація скляних конструкцій дає змогу забезпечити їхню довговічність і надійність в експлуатації.

Розрахунок міцності металевих і скляних конструкцій.

нагрузки на стеклянный козырек

Грамотний розрахунок міцності металевих конструкцій – запорука надійної експлуатації виробу та низької вартості виготовлення. Компанія “SUPERSKLO” проводить весь комплекс розрахунків міцності конструкцій сходів, огороджень і козирків передбачених СНиП..

Розрахунок міцності металевих конструкцій проводять у три стадії:

 • розрахунок згідно з методикою СНиП,
 • розрахунок у програмному комплексі на основі методу скінченних елементів,
 • перевірочний розрахунок в іншому програмному комплексі.

При цьому проводиться статичний і динамічний аналіз конструкції. Сукупність методів дає змогу підвищити точність і якість розрахунків і, як наслідок, знизити вартість конструкції за заданої міцності..

В особливо відповідальних конструкціях і складних вузлах та елементах конструкцій компанія “Supersklo” залучає експертні випробування в таких вузлах, що складно піддаються теоретичним розрахункам, як анкерне з’єднання, зварювальне з’єднання. Експертизу скляних конструкцій за необхідності здійснює Проєктний інститут, анкерні з’єднання випробовує підрозділ компанії “HILTI”, метал і зварні з’єднання Уксепро.

Архітектура конструкцій і візуалізація технічних рішень.

До складу проєктного підрозділу компанії “Supersklo” входять дизайнери, основним профілем діяльності яких є промисловий дизайн у будівництві. Досвід роботи в різних стилістичних напрямках від класики до хайтека дає змогу втілювати ідеї замовника практично з чистого аркуша.

Великий обсяг оригінальних розробок у галузі дизайну сходів, огорож, дизайну вхідних груп і козирків, з використанням різних натуральних і синтетичних матеріалів, дає змогу компанії “Supersklo” пропонувати комплексне вирішення завдання від ідеї конструкції до її втілення в реальність..

Створення фотореалістичних моделей сходів, козирків і огорож дає змогу замовнику побачити майбутній виріб на фотографії, у поєднанні з наявними конструкціями та елементами будівлі.

Якість промальовування і опрацювання вузлів ще на стадії дизайн-проєкту дає змогу виключити нереальні з технологічного і міцнісного погляду конструкції. Ми не малюємо те, що не зможемо зробити і змонтувати, водночас ми максимально дотримуємося вихідної ідеї замовника, балансуючи на межі, з одного боку якої зовнішній вигляд, з іншого міцність і надійність виробу в експлуатації..

Be the first to comment

Leave a Reply