Скління приватних будинків і котеджів в Києві та Харкові

За необхідності, можливе нанесення порошкового полімерного покриття для додання профілю будь-якого кольору згідно з каталогом RAL, нанесення на профіль структури дерева (більше двадцяти порід), виконання конструкції в “біколорному” виконанні – можливість виконати балконний блок різного кольору всередині і зовні приміщення. Можливе застосування алюмінієвого профілю з гальванічним покриттям – “анодуванням” – при цьому анодування може мати різні відтінки: під срібло, бронзу, золото, нержавіючу сталь тощо.

Остекление частных домов и коттеджей в Киеве и Харькове

Алюмінієві вікна та двері можуть бути: поворотними, поворотно-відкидними, паралельно зсувними, підйомно-зсувними, портальними, такими, що складаються за типом “гармошка”, маятниковими, з дистанційним відчиненням за умови встановлення різноманітних механічних, електричних і пневматичних пристроїв.

Для офісів і бізнес-центрів

Для будинку, котеджу, квартири

Для ресторанів, кафе, барів

Для магазинів, торгових центрів

Для фінансових установ, банків

Для заводів і підприємств

Для освітніх установ

Для медичних центрів і салонів краси

Замовте замір

Зробіть замовлення просто зараз і отримайте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написати

Алюмінієві конструкції бувають

– теплі алюмінієві конструкції – профіль таких конструкцій має спеціальний терморозрив (термоміст), тепло- та шумоізоляційна здатність таких конструкцій вища, ніж у металопластикових і дерев’яних аналогічних конструкцій.

Теплий алюмінієвий профіль ідеально підходить для виготовлення наступних конструкцій при склінні котеджу: алюмінієві вікна; алюмінієві двері для головного і додаткового входу; алюмінієві двері для винного льоху; для скління опалювальних терас, балконів, веранд, барбекю; для виготовлення зимового саду, скляного даху або зенітного ліхтаря; для виготовлення скляних фасадів тощо.

-алюмінієво-дерев’яні конструкції & nbsp; – це один з різновидів теплого алюмінієвого профілю, що відповідає всім вимогам термосерій. На внутрішній алюмінієвий контур накладаються декоративні накладки з різних порід дерева. Вікна алюміній-дерево є елітними системами, та поєднують у собі практичність, надійність та високі експлуатаційні якості алюмінієвого профілю з теплом, затишком та елегантністю, що надає дерево..

– холодні алюмінієві конструкції – до профілю таких конструкцій не висуваються підвищені теплоізоляційні вимоги.

Холодний алюмінієвий профіль використовується при виготовленні: вікон в неопалюваних приміщеннях; внутрішніх алюмінієвих дверей – двері в господарські приміщення (пральні, комори, гараж), підсобні приміщення; в якості вхідних дверей при облаштуванні тамбуру; для виготовлення внутрішніх перегородок; для скління неопалюваних терас, балконів, веранд, барбекю. .

При склінні котеджів, ми використовуємо віконні та фасадні системи торгових марок: PROVEDAL (Іспанія), REYNAERS (Бельгія), ALUMIL (Греція), PROFILCO (Греція), METALPLAST (Польща), ALUPROF (Польща), ALUTECH (Білорусь), ТАЛІСМАН (Україна), ЗЕНІТ (Україна), FENIS (Туреччина), KURTOGLU (Туреччина), SARAY (Туреччина).

Алюмінієвий профіль абсолютно не горючий і екологічний. Тепло і шумоізоляція сучасних алюмінієвих вікон з теплого алюмінію нічим не поступається пластиковим і дерев’яним вікнам, а термін служби алюмінієвих вікон непристойно великий – понад 80 років!!!

Скління котеджів і заміських будинків у Києві та Харкові – це відповідальний процес і цікава робота. Заміський будинок це місце, де Ви проводите свої найкращі години і відпочиваєте душею.

Остекление частных домов и коттеджей в Киеве и Харькове

Якщо Ви займаєтеся будівництвом свого будинку самостійно, то постає питання про скління заміського будинку: питання про вибір матеріалу, про вибір фірми підрядника, яка виконає роботу якісно і в строк.

Найсучаснішим матеріалом є алюміній. За умови правильного вибору форми, дизайну та кольору конструкцій – наша продукція тішитиме не тільки Вас, а й Ваших онуків роками.

Остекление частных домов и коттеджей в Киеве и Харькове

Переваги алюмінієвих конструкцій

Алюміній – це один із найсучасніших матеріалів в архітектурі. Він підходить як для фасадів будівель у містах, так і ідеально підходить для приватного будівництва: заміських будинків, котеджів. Наша компанія запропонує найкращу комерційну пропозицію, виходячи з Ваших вимог і Вашого бюджету. Розглянемо основні переваги конструкцій з алюмінієвого профілю АМТТ-Харків:

  • экологичность (алюминий не выделяет вредных веществ)
  • длительный срок эксплуатации алюминиевого профиля (более 60 лет)
  • пожаробезопасность (не горит степень горючести Г0)
  • отличная звуко- и теплоизоляция
  • идеальная устойчивость алюминиевого профиля к изменениям внешних температур
  • огромное многообразие конструкторских решений
  • разнообразная цветовая гамма

Чтобы Ваш коттедж удовлетворял самым современным требованиям, был выдержан в едином стиле и не требовал ремонта – мы выбираем алюминиевый профиль и строительную компанию с хорошей репутацией. Наш двенадцатилетний опыт в области строительства позволяет выполнить Ваш заказ качественно и срок!

Заказать остекление коттеджей в Киеве и Харькове.

Специалисты ООО «Суперскло» готовы выехать к Вам на объект, провести необходимые замеры, проконсультировать относительно сроков и цены изготовления и установки оконных блоков, дверей, фасадов, витражей, зимних садов, прозрачных крыш и зенитных фонарей, т.е. всех конструкций, входящих в остекление коттеджа. Если Вы хотите сделать в нашей компании комплексный заказ в Киеве и Харькове (все светопрозрачные конструкции с установкой) — мы обязательно обсудим СКИДКУ! Звоните сейчас и узнайте вашу цену на остекление частного дома.

Замовте замір

Зробіть замовлення просто зараз і отримайте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написати

Основные элементы применяемые в остеклении загородных домов

Остекление частных домов и коттеджей в Киеве и Харькове

Be the first to comment

Leave a Reply