Фасадне скління в Києві та Харкові

Скління фасадів у Києві та в Харкові під ключ з європейського алюмінію за EN ISO 9001:2001. Гарантія 10 років. Власне виробництво. Можливість індивідуального виготовлення проєктів будь-якої складності. Наша якість не знає компромісів, а ціни не кусаються.

Фасадна система – це основа для проєктування і будівництва безлічі типів сучасних будівель, для виконання різнопланових архітектурних рішень; воно демонструють ті якості алюмінію, які роблять його унікальним будівельним матеріалом.

Фасадное остекление в Киеве и Харькове

Антикорозійність, міцність і легкість, точність при складанні – головні якості алюмінієвих систем.

Відомо, що алюміній використовується в літакобудуванні, що доводить ступінь його надійності та різноманітність якостей, які успішно реалізуються під час виготовлення складних архітектурних форм і дають змогу архітекторам і дизайнерам втілювати найсміливіші проєкти, досягаючи водночас найвищої якості під час будівництва об’єкта. Однак, коли під час проєктування фасадного скління за допомогою алюмінієвих систем конструктору необхідно розрахувати геометрію елементів фасаду, а також прив’язати геометрію стекол (особливо стекол великого розміру під час проєктування великих вітражних конструкцій) до розміру стандартного аркуша скла в постачанні з метою мінімізації відходів під час розкрою матеріалу, постає запитання, пов’язане зі спробою оптимізації;ціни, яка обумовлена не тільки вибором системи профілів, що формують фасадне скління, і алюмінієві двері в Києві та Харкові, а й такими, що виникають відходами, які йдуть на замовлення елементів стандартного розміру. У зв’язку з цим ми наполягаємо на залученні консультантів компанії – переробника фасадного профілю вже на стадії проектування. Найпопулярніші позиції – це алюмінієві вікна

Крім цього, комплексний підхід у розв’язанні завдань силами однієї підрядної організації дає змогу уникнути розбіжностей і непорозумінь, які неминуче виникають у разі залучення кількох підрядників.

Для офісів і бізнес-центрів

Для будинку, котеджу, квартири

Для ресторанів, кафе, барів

Для магазинів, торгових центрів

Для фінансових установ, банків

Для заводів і підприємств

Для освітніх установ

Для медичних центрів і салонів краси

Замовте замір

Зробіть замовлення просто зараз і отримайте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написати

Компанія Supersklo пропонує скління фасадів для офісних комплексів, торгових центрів, елітних житлових будинків. Під фасадними алюмінієвими конструкціями маються на увазі вітражі, еркери, входи, тобто безліч видів скління будівель.

Фасадное остекление в Киеве и Харькове

Основою для скління фасадів є алюмінієва стійко-ригельна профільна система. Ця вітро- і водонепроникна система призначена для виготовлення вертикальних і похилих навісних фасадів, зимових садів, світлових і зенітних ліхтарів. Стійково-ригельна система повністю відповідає вимогам СНиП у кліматичних умовах Російської Федерації. Особливості системи: опрацьовані вузли примикання, їхня гідро- і пароізоляція, що дають змогу уникнути застосування герметиків. Ці системи легко комбінуються з іншими системами, призначеними для виготовлення будь-яких видів вікон і дверей. Також до переваг системи належать:

 • Швидкий монтаж фасадної системи завдяки застосуванню стандартних анкерних консолей. Скління товщиною від 6 до 40 мм
 • Простий монтаж вставних вікон і дверей
 • Широкий діапазон кутів нахилу (по вертикалі та горизонталі)
 • Наші фасадні конструкції нададуть закінченого вигляду вашій будівлі

Скління фасадів.

Стійко-ригельна система для виготовлення алюмінієвих фасадів і покрівельних конструкцій не тільки дає необмежену свободу для творчості дизайнерам і архітекторам, а й дає змогу створювати гарні й міцні максимально прозорі конструкції завдяки мінімізації товщини профілів, що застосовуються.

Фасадное остекление в Киеве и Харькове

Система представлена в шести індивідуальних стилях, кожен з яких допускає застосування різних варіантів зовнішньої обробки. Така широка лінійка дає змогу всіляко комбінувати вертикальні та похилі панелі, сумісні з різними типами елементів, що відкриваються, що передбачає безліч технічних рішень для фасадних конструкцій, які відповідають найрізноманітнішим вимогам.Ширина алюмінієвих профілів – 50 мм. Несуча конструкція знаходиться з внутрішньої сторони фасаду і складається з вертикальних і горизонтальних трубчастих профілів, до яких кріпиться скління і/або заповнювальні панелі з алюмінієвими притискними планками. На них замикаються декоративні кришки. Ця структура може розташовуватися як вертикально, так і під певним кутом.

Результати теплових випробувань системи знаходяться в межах наступних значень
2,0< KR<2,8 Вт/м2 K (значення класу 2.1 згідно з DIN 4108 IV) або KR<2,0 Вт/м2 K (значення класу 1.0 згідно з DIN 4108 IV)

Вертикальні стійки являють собою коробчатий профіль з дренажними каналами і посадковими місцями для ущільнювачів під скління. Глибина горизонтальних ригелів дає змогу розташовувати їхній внутрішній бік в одній площині з внутрішнім боком стійок або зміщувати його назад. Притискні планки кріпляться до основної структури через наскрізний отвір для різьблення за допомогою гвинтів з нержавіючої сталі і пластмасових стопорних кілець. Це гарантує оптимальне закріплення скла та/або заповнювальних панелей. Потім на притискні планки замикаються алюмінієві декоративні кришки. Ширина притискних планок і декоративних кришок із внутрішнього боку – 50 мм. Для того, щоб забезпечити правильне і максимально точне з’єднання, використовуються вертикальні та горизонтальні кришки різної глибини.

Типи горизонтальних і вертикальних декоративних кришок:

 • прямокутні
 • округлі
 • еліптичні
 • U-подібні
 • Плоскі

Номінальна товщина структурних стінок профілів від 1,7 до 2,7 мм залежно від розміру профілів
Скління фасаду – це складний технологічний процес. Алюмінієві стійко-ригельні профілі також застосовуються при склінні зимових садів.

Збірка фасадного скління

Ригелі встановлюються на стійки внахлест. Це забезпечує дренаж з них через стійки, не перегороджуючи вертикальну дренажну камеру. В ущільнювачах каналах поміщають гумові ущільнювачі з EPDM, які герметизують стійки і ригелі без застосування силіконів. Горизонтальні ригелі кріплять до стійок за допомогою саморізів із нержавіючої сталі або/та спеціальних закладних сухарів (за потреби).

Заповнення скляного фасаду

Скло і заповнювальні панелі монтуються із зовнішнього боку на алюмінієвих опорних елементах для скління, які вставлені в ригелі (2 штуки на кожне заповнення). Скло і заповнювальні панелі утримуються на своїх місцях під час монтажу за допомогою пластмасових скляних затискачів, що пригвинчуються до основних профілів (не менш як 2 штуки на кожне скло та/або панель для заповнення). Необхідно передбачити вентиляцію скла та/або заповнювальних панелей. Різниця в товщині між склом та/або заповнювальними панелями компенсується алюмінієвими дистанційними профілями. Ці дистанційні профілі різної товщини можуть комбінуватися з різними ущільнювачами для скління.

Елементи, що відкриваються

Елементи, що відчиняються, у вертикальних фасадах. Вікна та двері вбудовуються так само, як і заповнювальні панелі. Принцип термоізоляції зберігається у всій конструкції. Наступні серії вікон і дверей можуть бути вбудовані: CS 59, CS 68, CS 77…

Встановлення та анкерування при склінні фасадів

Вертикальні стійки кріпляться до несучих елементів каркаса будівлі за допомогою адаптованих кріпильних деталей з алюмінію або оцинкованої сталі. Кріплення алюмінієвих елементів до будівлі має бути здійснене таким чином, щоб вібрації будівлі та елементів гасилися, не переносячи навантаження на алюмінієві конструкції. Закріплення здійснюється через довгасті гвинтові отвори, які дозволяють, з одного боку, регулювати положення і, з іншого боку, здійснювати вільне розширення алюмінієвої конструкції. Деталі для анкерування кріпляться за допомогою болтів і гайок або за допомогою напрямних, які вже є в каркасі будівлі. Анкерування кріплення повинні відповідати розрахунку міцності конструкцій.

Можливі обмеження при склінні фасадів:

 • Рекомендована градація склопакетів за розмірами – 1200 x 1500 мм.
 • Максимально допустимий розмір склопакета – 2000 x 3000 мм.

Горизонтальне і похиле скління необхідно виконувати з використанням триплексу або захисної плівки на внутрішньому боці склопакета. Усі конструкції мають піддаватися попередньому розрахунку на жорсткість і міцність. Крок стійок під час похилого віражу має бути не більше 1000 мм.

Ціна на фасадне скління

Замовте замір

Зробіть замовлення просто зараз і отримайте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написати