Скляні двері Лофт

Сучасні стилі інтер’єрів, зокрема й лофт, мають на увазі відсутність чітких меж і максимум повітря в приміщенні. Для організації простору в такому напрямку якнайкраще буде використовувати скляні двері в стилі лофт. Вони застосовні як у комерційних або офісних приміщеннях, так і в просторих житлових (квартирах-студіях, будинках тощо).

Стеклянные двери Лофт

Індустріальному стилю характерні поєднання непоєднуваних, на перший погляд, матеріалів, прості лаконічні форми і необроблені текстури. Тому конструкція з металевого профілю і скла доповнить цю композицію якнайкраще.

Прозора конструкція дверей не краде природне освітлення і здатна розділяти простір (якщо встановлюється як частина стаціонарної перегородки) – це функціональне і практичне рішення для будинку, квартири, офісу, торгового центру тощо.

Варіанти виготовлення скляних дверей лофт

Головна відмінність між видами цих дверей полягає в матеріалі, з яких виготовлені скляні ставки. Металевий профіль використовується стандартний, а особливості поділу його на осередки (квадратні або прямокутні, їхні розміри та кількість) визначаються замовником на етапі проєктування.

Як скляне заповнення використовується:

  • Загартоване скло – міцний і стійкий матеріал, який не боїться випадкових ударів, а також безпечний для людини, оскільки в разі розбиття розсипається на невеликі гранули без гострих країв;
  • Триплекс – аналог першого варіанта, але має більш високі звукоізоляційні властивості. Покритий полімерною плівкою, яка запобігає появі подряпин або помутніння скла. Має високий захист від механічних впливів;
  • Термопластик – більш бюджетний варіант, який практично використовувати в приміщеннях з високим рівнем прохідності. Таке заповнення значно легше, що знижує вимоги до несучих конструкцій.

Щоб надати індивідуальності конструкції, існують різні варіанти оформлення скла. Найчастіше в сучасних стилях використовується сіре або бронзове тонування, можливі також варіанти з матовим покриттям усієї площі скла або деяких елементів дверей.

Варто зазначити, що також існують відмінності за типом відкривання – це можуть бути розсувні двері лофт або розпашні. Перший варіант економить простір, але може бути закріплений тільки зверху. Розпашні двері – це аналог звичних нам вхідних або міжкімнатних дверей, який вимагає більше простору.

Як замовити двері в лофт стилі

Для того щоб вибрати і замовити скляні двері, що відповідають стилю лофт, необхідно визначитися з типом конструкції, матеріалом заповнення і варіантами його оформлення. Після цього виконуються виміри і розробляється конструкція, з урахуванням ваших побажань, особливостей існуючого ремонту і несучих можливостей стін, стелі.

Скляні двері в стилі зустрічаються досить часто в стилі лофт, оскільки вони оптимально доповнюють цей інтер’єрний напрямок. Прозора конструкція зберігає відчуття єдиного простору, але при цьому ефективно розмежовує його.