Скляні перегородки для душу Львів

Це захисна конструкція із загартованого скла, що розташовується у ванній кімнаті і призначена для прийняття душу. Розрізняють не відкриваються душові перегородки, Орні душові перегородки, розсувні душові перегородки.

Душова перегородка зі скла-це можливість створити зручне, красиве і довговічне огородження простору ванної кімнати від водних бризок. Скляні конструкції довговічні (термін експлуатації від 50 до 80 років), відрізняються надійністю, естетичною красою. Вони зберігають привабливість протягом усього терміну використання, а за рахунок різних технік декорування, можна підібрати рішення для ванної кімнати, виконаної в будь-якому стилі.

Завод виробник загартованого скла Super Скло проектує, виробляє, встановлює конструкції зі скла в санвузлах і ванних кімнатах в Львів. Завдяки власному виробництву, ми виробляємо стаціонарні, орні і розсувні перегородки з урахуванням вимог замовника.

Перегородки для душової кабіни із загартованого скла-це:

 • Креативний дизайн (створення декоративних конструкцій для ванних з нестандартним плануванням). На скляну поверхню можна нанести матовий малюнок або повнокольоровий фотодрук.
 • Простота монтажу. Встановити душову перегородку можна самостійно, або залучаючи фахівців.
 • Безпека + комфорт. Прийняття душу перетвориться на приємне заняття, а надійні кріплення принесуть відчуття безпеки.
 • Довговічність. У виробництві використовуються тільки загартоване скло + якісна алюмінієва і нержавіюча фурнітура, за рахунок чого всі конструкції відрізняються надійністю, не схильні до впливу грибка, корозії.

 • Товщина скла від 6 до 12 мм
 • Вага скляної перегородки-25 кг / м2
 • Звукоізоляція 25-35 дБ
 • Коефіцієнт пропускання світла-0,92
 • Ударна міцність, – 33 МПа
 • Питома теплопровідність скла – 0,93 вт/ м×к
 • Колір фурнітури і профілю-матова нерж. сталь (SSS), полірована нерж. сталь (PSS), покриття під золото (Ti) , анодований алюміній (AL), забарвлення по каталогу RAL
 • Типова товщина лофт перегородок – 76 мм.
 • Види скла: прозоре, надпрозоре, тоноване в масі (grey, bronze), матове.

Ціна на будь-яку конструкцію формується з урахуванням розрахунку витрат на матеріали, Виробництво, зовнішні фактори. На підсумкову вартість впливає якість матеріалу, розміри конструкції, складність дизайну, необхідність додаткового декорування поверхні, доставка.

Остаточна вартість виробничих робіт розраховується тільки після отримання технічного завдання з розмірами від замовника, а також остаточного обговорення всіх деталей замовлення.

Замовте замір

Зробіть замовлення прямо зараз і отримаєте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написавши

Supersklo займається проектуванням, виготовленням і монтажем перегородок для ванної кімнати з використанням різного металевого профілю і загартованого скла. Порядок виконання замовлення: Заміри і створення креслень проекту – перший етап на шляху створення ідеальної конструкції. Фахівці компанії зроблять заміри отвору, після чого займуться розробкою дизайн-проекту. Виготовлення перегородок займає кілька робочих днів. Точні терміни виготовлення обговорюються з клієнтом в індивідуальному порядку. Доставка конструкцій по Києву та Київській області здійснюється транспортом компанії. Монтаж конструкцій виконується кваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи. Компанія додатково пропонує технічне обслуговування перегородок зі скла. Продукція пройшла всі необхідні перевірки якості, результати проведених тестів підкріплені відповідними типами документів.