Скління терас Київ

Ласкаво просимо у світ стильних і функціональних скляних конструкцій для скління терас! Ми – компанія SuperSklo, що спеціалізується на виробництві та встановленні скляних конструкцій високої якості, які перетворять вашу терасу на ідеальне місце для відпочинку та релаксації.

У приватному будинку зазвичай робляться неопалювані прибудови для відпочинку в літній час – тераса або веранда. Скління терас і веранд дає змогу створити всередині цих будівель комфортніший мікроклімат, забезпечує захист від опадів і вітру, розширює можливості їхнього використання. Також на дачі, присадибній ділянці нерідко будують альтанки, зазвичай з відкритими прорізами. Але останнім часом досить популярним рішенням стає скління альтанок.

Остекление террас

Замовте замір

Зробіть замовлення просто зараз і отримайте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написати

Сфери застосування панорамного скління

Для офісів і бізнес-центрів

Для будинку, котеджу, квартири

Для ресторанів, кафе, барів

Для магазинів, торгових центрів

Для фінансових установ, банків

Для заводів і підприємств

Для освітніх установ

Для медичних центрів і салонів краси

Скління терас у Києві

Ласкаво просимо в світ стильних і функціональних скляних конструкцій для скління терас! Ми-компанія, що спеціалізується на виробництві та установці високоякісних скляних конструкцій, які перетворять вашу терасу в ідеальне місце для відпочинку та відпочинку.

Скління терас не є обов’язковим і часто здійснюється через деякий час після завершення їх будівництва. Класична тераса-це відкрита прибудова з окремим фундаментом або майданчик неподалік від будинку, іноді облаштована на плоскій покрівлі будинку. Зазвичай такий майданчик накрита дахом, яка спирається на стовпчики, але у неї немає ні власних стін, ні вікон, ні дверей. Скління дозволяє перетворити терасу в закриту споруду (прибудову). На заскленій терасі простіше підтримувати чистоту, підлоги і меблі захищені від опадів, сидіти тут можна в прохолодну, вітряну погоду.

На терасах найчастіше здійснюється:

  • панорамне скління, оскільки вони відкриті повністю, від підлоги до даху. За наявності суцільного парапету скління може монтуватися на нього, якщо огорожа ґратчаста, скління монтують на підлогу за ним;
  • холодне скління, оскільки вони не опалюються, використовуються тільки в теплий сезон. Виняток становлять капітальні споруди на ґрунтовному фундаменті, з утепленим і захищеним від протікання дахом, масивними стовпчиками, на які він спирається;
  • розсувне скління, яке дає змогу залежно від погоди робити терасу то відкритою для свіжого повітря, то закритою для вітру і дощу. Але можливі й інші варіанти – складні панорамні вікна, комбінація глухих і розпашних або відкидних стулок;
  • суцільне скління по всьому периметру (для тераси-прибудови – за винятком того боку, що примикає до будинку). Часткове скління можливе у разі, якщо у тераси є глуха стіна (стіни) або опори для даху досить широкі і можуть грати роль простінків між вікнами.

Ще один цікавий варіант – скління не тільки стін, а й даху, таку терасу можна використовувати для сонячних ванн, але її бажано оснастити тканинною маркізою. Технологія скління залежить від обраного способу. У разі безрамного на підлогу і до каркаса даху монтують напрямні, в них встановлюють загартоване скло. При склінні профільними системами спочатку збирають каркас, в який встановлюють склопакети в ПВХ-профілі або скло в алюмінієвому профілі.

Один з наших головних фокусів – це безрамне скління тераси. Безрамні скляні системи дають змогу максимально розширити панорамні види, не заважаючи вам насолоджуватися навколишньою природою. За рахунок мінімалістичного дизайну і відсутності рамок, ваша тераса набуде сучасного та елегантного вигляду.

Живете в заміському будинку? Ми також спеціалізуємося на склінні терас заміських будинків. Поєднання краси навколишньої природи і комфорту всередині будинку стане реальністю завдяки нашим скляним конструкціям. Ваша засклена тераса буде ідеальним місцем для проведення відпочинку, вечірок або просто усамітненого проведення часу.

Скляні огорожі терас – це предмет нашої гордості. Ми пропонуємо інноваційні та надійні рішення, що гарантують безпеку та естетику одночасно. Ви зможете насолоджуватися чудовими краєвидами і не турбуватися про безпеку вашої родини або гостей.

Якщо ви хочете перетворити свою терасу на дивовижний і затишний простір, заповнений світлом і прозорістю, то зверніться до нас. Ми гарантуємо професіоналізм наших працівників, якість матеріалів та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Разом ми створимо засклену терасу, яка стане перлиною вашого будинку.

Замовте замір

Зробіть замовлення просто зараз і отримайте знижку 10%

Просто напишіть нам

Написати