Розсувні скляні перегородки

Розсувні перегородки зі скла найчастіше можна зустріти в торгових і розважальних центрах, різних комерційних і офісних будівлях, медичних установах. Вони застосовуються для розмежування окремих приміщень, зонування функціональних зон тощо.

Завдяки прозорості скла цей вид перегородок не перешкоджає природному освітленню, дає змогу знизити витрати на електрику і створити зручний, практичний простір.

Вагома перевага скляних перегородок – це екологічність і чистота конструкцій. Ця характеристика дає змогу використовувати розсувні перегородки скляні навіть у медичних установах.

Раздвижные стеклянные перегородки

Виготовлення розсувних скляних перегородок

Виробляються скляні розсувні перегородки за індивідуальним замовленням. Спочатку виконують заміри, після чого виготовляють конструкцію, відповідно до побажань замовника і можливостей усієї системи.

Адже існує низка обмежень, які забезпечують довгий термін служби всієї конструкції. Так, загальна вага, яку має розсувна перегородка зі скла, не повинна перевищувати 120 кг. Ця вага розрахована не випадково – таким чином профіль утримує скло без деформації і провисань.

Основа конструкції – алюмінієвий профіль, який утримує полотно скла. Рух розсувної перегородки забезпечується завдяки спрямовуючій системі – вона розміщується зверху дверного отвору і декорується спеціальною накладкою, щоб функціональна частина була закрита від очей.

Друга за рахунком, але не менш важлива складова – скло. У роботі використовується тільки загартоване скло триплекс, яке не боїться ударів, подряпин та інших випадкових впливів. Цей матеріал виготовляється під високим тиском, завдяки чому витримує значні навантаження, а в разі серйозного пошкодження не завдає шкоди людині, оскільки розсипається на гранули, а не розбивається на гострі шматки.

Ще одна складова конструкції – це фурнітура. Вона забезпечує плавний хід розсувної системи, захищає і продовжує термін служби. Виконуючи таку важливу функцію, вона може не тільки вплинути на ціну розсувної скляної перегородки, а й забезпечити тривалу комфортну експлуатацію всієї конструкції.

Особливості розсувних скляних перегородок

Розсувна система – це альтернатива маятниковим або розпашним дверям у скляній перегородці. Її основна перевага полягає в тому, що вона виконує аналогічні функції, але водночас дає змогу значно заощаджувати простір у комерційному, офісному або торговельному приміщенні, що часом буває вагомим аргументом під час вибору.

Переваги розсувної перегородки зі скла:

  • зручна експлуатація – вся конструкція не тільки економить корисну площу, а й вельми проста в догляді – для підтримання чистоти достатньо застосування звичайної побутової хімії;
  • довговічність і надійність – скляна конструкція здатна прослужити багато років, адже скло завтовшки 8-10 мм має високий запас міцності і не боїться подряпин, завдяки чому зберігає свій зовнішній вигляд протягом багатьох років;
  • практичність застосування – скло має хороші світлопропускні властивості, завдяки чому не перешкоджає природному освітленню, створює відчуття відкритого простору і легкого доступу;
  • зручність використання – високий рівень шумоізоляції дасть змогу створити комфортні умови для робочого простору, житлового приміщення тощо;
  • широкі можливості для встановлення – скляні перегородки встановлюють у різних умовах, мають різні конструкції, які дають змогу облаштувати будь-яке приміщення – від житлового до торгового;
  • швидкий монтаж – для встановлення конструкції немає необхідності проводити капітальні будівельні роботи. Досвідчені фахівці зможуть встановити розсувну перегородку без зайвого пилу і бруду в найкоротші терміни.

Крім усіх вищеописаних переваг розсувних скляних перегородок також варто відзначити, що їхні конструкції мобільні. Це означає, що за необхідності всю систему можна демонтувати і змонтувати заново в новій конфігурації, у разі перепланування або потреби змінити зонування приміщення.