Скляні перегородки та скляні двері в банку

Скляні перегородки можна застосовувати не тільки в офісних центрах і квартирах, а й у банках і навіть в обмінних пунктах.

Завдяки прозорості архітектору вдалося досягти легкості та легкості конструкії, зберігши при цьому потрібну конструкційну міцність.

стеклянные перегородки с дверью

Нагадаємо, що межа міцності загартованого скла – 300 Мпа, у сталі – 200 Мпа, у звичайного скла – 50 Мпа. Як приклад обрано саме сталь, оскільки загартоване скло часто порівнюють із нею, інакше називаючи сталінітом або плівкою. А якщо посилити загартоване скло протиударною плівкою, то розбити таке скло без застосування спецзасобів стає неможливо. Це те що потрібно для безпеки в банках і обмінних пунктах.

Вхідні двері в касу виконані із загартованого скла 10 мм з протиударною плівкою товщиною 400 мк за стандартом СУ-2. Таке скло здатне витримати удар до 135 кг/см2. Прозорість скляних дверей оманлива – вони міцні та надійні

Якісна італійська фурнітура: петлі та замки дає змогу гарантувати понад 100 000 спрацьовувань, що безумовно є достатнім для терміну служби понад 5 років.

Якщо у Вас залишилися запитання, то Ви можете також ознайомитися з іншими нашими розділами:

Також невід’ємною частиною будь-якого офісу є стелі Грильято.

Be the first to comment

Leave a Reply