Скляні офісні перегородки

Офісні перегородки із загартованого скла вже давно стали звичним елементом робочого інтер’єру. І не дивно, адже така конструкція має масу переваг і на практиці встигла себе добре зарекомендувати.

Основне завдання скляної офісної перегородки, як і в принципі конструкції цього плану з будь-якого іншого матеріалу, полягає в зонуванні простору. За допомогою правильно закріплених скляних полотен, моделюється приміщення комерційного, робочого і навіть побутового призначення.

Зокрема, міжофісні перегородки можуть розділяти функціональні зони, відокремлювати від загального робочого простору кухню, конференц-зал, кабінет директора тощо. При цьому, оскільки йдеться про необхідність підтримання хороших умов праці для співробітників, такі перегородки також мають хороші показники тепло- і звукоізоляції.

Офисные стеклянные перегородки

Скляні перегородки для офісу встановлюють у вже готовий ремонт і не вимагають проведення капітальних ремонтних або навіть будівельних робіт.

Монтаж здійснюється:

 • без потреби зупиняти роботу офісу;
 • у готовий ремонт;
 • з можливістю подальшого демонтажу і заміни конфігурації перегородки.

У такий спосіб ви зможете не тільки швидко облаштувати простір свого офісу, а й за наявності такої потреби надалі, зробити перепланування.

Різновиди скляних офісних перегородок

Конструктивні особливості скляних перегородок дозволяють створювати суцільноскляні конструкції, каркасні та комбіновані.

Суцільноскляні перегородки офісні є невагомими конструкціями, в яких полотно скла кріпиться до стелі та підлоги. Основною їхньою перевагою є презентабельний зовнішній вигляд і відчуття відкритого простору, оскільки в поле зору ока не потрапляють профільна конструкція, двері тощо.

Єдиним недоліком такої системи є обмеження щодо максимально можливої площі полотна, яке пов’язане з вагою використовуваного скла.

Каркасні конструкції досить широко використовуються завдяки демократичній ціні та більш високому рівню шумоізоляції. При цьому такі перегородки також створюють легкий інтер’єр і, як ми і писали раніше, легко можуть бути встановлені практично в будь-яких умовах.

Комбіновані скляні офісні перегородки мають аналогічну каркасну конструкцію, але разом зі склом може використовуватися як матеріал заповнення, наприклад, пластик. Такий вид перегородок застосовується для підвищення рівня приватності та за наявності необхідності.

Матеріали для офісних перегородок

Скляна офісна перегородка складається з трьох основних складових: полотна скла, профілю, в якому закріплюється скло, і фурнітури, необхідної для комфортного і практичного використання.

Скло застосовується спеціальне – товстий загартований триплекс. Товщина становить 8, 10 або 12 мм. Особливість загартованого скла полягає в тому, що воно має підвищені показники міцності і не розбивається при випадкових ударах. Також цей стійкий матеріал навіть після багатьох років експлуатації не тьмяніє і не покривається подряпинами.

При сильному впливі навіть таке міцне скло може розбитися, але, на відміну від звичайного скла, розпадається на дрібні гранули, які не мають гострих країв і абсолютно безпечні для людини.

Алюмінієвий профіль виготовляють зі стійких матеріалів, що не піддаються корозії та впливу зовнішніх факторів. Основне завдання цього конструктивного елемента полягає в закріпленні полотна скла.

Під поняттям фурнітури в таких конструкціях маються на увазі різні кріпильні елементи, ручки і петлі дверей, захисні куточки і багато іншого. Вибирається залежно від спроектованої системи перегородок.

Особливості скляних перегородок для офісу

Офісні засклені перегородки на практиці встигли себе добре зарекомендувати в різних умовах – не тільки в офісних приміщеннях, а й у житлових, комерційних, торговельних тощо. Вони мають цілу низку незаперечних переваг:

 • доступні для будь-якого офісу – така конструкція зводиться в приміщеннях з різними умовами, різної площі тощо;
 • вписуються в сучасні інтер’єри, адже скло – це один із головних матеріалів мінімалістичних напрямів у декорі приміщень;
 • довговічні – міцне скло витримує різні навантаження і протягом багатьох років зберігає свій первинний зовнішній вигляд;
 • практичні – мають хороші показники шумоізоляції, що дає змогу забезпечити високий рівень робочого комфорту для співробітників;
 • прості у догляді – достатньо спеціальних побутових мийних засобів для підтримання чистоти;
 • безпечні, адже скло – це екологічно чистий матеріал.

Ціна на скляні офісні перегородки не надто відрізняється від перегородок з інших матеріалів, але якщо враховувати простоту монтажу і довговічність експлуатації, стає очевидним, що такий варіант є економічнішим з усіх можливостей, представлених на ринку.

Оформлення скляних офісних перегородок

Щоб перегородка у вашому офісі була більш практичною, створювала додатковий комфорт і, при цьому, ще й відповідала корпоративному стилю, застосовуються різні варіанти декору:

 1. Тонування полотна. В інтер’єрах із сучасним оформленням використовують бронзове або сіре покриття. Також можливе тонування відповідно до корпоративного стилю компанії;
 2. Матування скла – може бути повним і частковим. Створює певний рівень приватності.
 3. Нанесення піскоструменем різних зображень, тексту або візерунка (логотипу компанії, назви приміщення тощо)