Міжкімнатні перегородки зі скла на сьогоднішній день – це один з найсучасніших і найцікавіших способів для дизайну інтер’єру. Завдяки тому, що при оформленні квартир все частіше використовуються мінімалістичні форми, лаконічні предмети меблів і прості об’єкти, скляні перегородки якнайкраще підходять для цих завдань.
Головна перевага скла – його прозорість, що надає невагомості і легкості будь-якому предмету, який виготовлений з цього матеріалу. Тому скляна перегородка не тільки розмежовує функціональні зони приміщення, а й водночас не навантажує інтер’єр, дозволяючи зберегти практично кожен міліметр корисної площі кімнати.
Скляна міжкімнатна перегородка у квартирі
У квартирах багатоповерхових будинків, де кожна кімната має максимальне функціональне навантаження, слід уважно ставитися до питань економії площі. У таких умовах скляна перегородка дасть змогу виконати повноцінне перепланування приміщення не тільки без складних капітальних будівельних робіт, а й заощадивши максимум простору. До того ж, для зонування абсолютно маленьких за площею квартир можуть бути використані складні або розсувні конструкції.
Переваги скляних перегородок:
- ефективне зонування приміщення;
- міцне скло, яке здатне витримувати випадкові і навіть досить сильні удари;
- простота в догляді – достатньо використання побутових мийних засобів для скла, щоб підтримувати чистоту;
- швидкий і простий монтаж дає змогу встановлювати перегородки без проведення капітальних будівельних робіт і кріпляться вони практично на будь-які стіни;
- декор і оформлення може бути виконаним за вашим індивідуальним замовленням.
Особливості матеріалів для перегородок Івано-Франківськ
Будь-які перегородки складаються з трьох основних комплектуючих: безпосередньо полотна перегородки, кріпильних елементів і фурнітури.
Для полотна в скляних перегородках використовується гартоване скло з товщиною 8-12 мм. Цей матеріал зовсім не схожий на звичне нам скло у віконних рамах.
По-перше, процес його виробництва надає підвищеного рівня міцності матеріалу, завдяки чому перегородка зі скла не боїться ударів, на її поверхні не з’являються подряпини та інші сліди експлуатації.
По-друге, товщина скла надає йому благородства – красиве товсте скло має елегантний вигляд у сучасних інтер’єрах. Ще один важливий момент, який досягається особливостями виробництва скла для міжкімнатних перегородок – це безпека. За всієї його міцності й витривалості можливі ситуації, коли під дією великих навантажень полотно розбивається. Але, на відміну від звичайного скла, загартоване – розсипається на дрібні гранули без гострих кутів, які не здатні нашкодити людині. Це робить можливим використання міжкімнатної перегородки зі скла навіть для квартир, де живуть діти.
Різновиди скляних міжкімнатних перегородок зі скла
Конструктивно існує два основних види кімнатних перегородок зі скла: суцільноскляні та з алюмінієвим профілем. Найактуальнішим у сучасних житлових інтер’єрах є саме перші – суцільноскляні.
Вони виконані з цільного скляного полотна, завдяки чому здатні зонувати приміщення, не розбиваючи при цьому його цілісність. Така повітряна конструкція має легкий і невагомий вигляд, а відсутність будь-яких конструкцій (у вигляді рам, профілів тощо) у зоні видимості очей абсолютно не “з’їдає” вільний простір кімнати, навіть на дуже обмеженій площі.
Вибираючи кімнатні перегородки для скла можна також підібрати декоративне оформлення самого полотна. Таким чином воно буде краще вписуватися у ваш інтер’єр і виконувати додаткові функції. Так, з найпопулярніших варіантів оформлення можливе: тонування і матування скла, а також нанесення всіляких візерунків і малюнків піскоструменем. При чому всі варіанти оформлення можуть застосовуватися як повністю до всього полотна, так і частково.
Приклади робіт
Чому варто обрати скляні перегородки для вашої квартири?
Існує безліч переваг, про які ми вже говорили раніше. Але, мабуть, однією з найважливіших причин обрати цей спосіб зонування приміщення є простий монтаж.
Для встановлення будь-якого з видів конструкції – суцільноскляної, розсувної або складної перегородки не потрібно проводити капітальних будівельних робіт, які супроводжуються порушенням готового ремонту, пилом і брудом у квартирі.
Такі функціональні конструкції встановлюються швидко і здатні кардинально змінити вашу квартиру.