Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Скляні перегородки Львів

Скляні перегородки — ідеальне дизайнерське рішення. Вони розширюють простір приміщення і збільшують кількості світла в приміщенні. Абсолютно прозорі суцільноскляні перегородки і двері можна використовувати в офісних, виробничих і торгових приміщеннях, а також для фасадного скління вітрин. Також, скляні перегородки можуть бути з різним ступенем матовості і тонування, з декоративними візерунками і логотипами.

Матеріалом для скляних перегородок служить ударостійке загартоване скло товщиною від 8 до 20 мм, з светопропусканием 85%.

 

Скляні перегородки Львів

Переваги скляних перегородок

Головною перевагою перегородок з цільного скла вважається те, що вони візуально не захаращують приміщення, не перекривають світловий потік.
  Суцільноскляні офісні перегородки у Львові і скляні двері двері фіксуються спеціальними кріпленнями до стін і стелі — в цьому вони знаходяться в більш вигідному становищі перед каркасними світлопрозорими перегородками, т. К. Встановлюються простіше і швидше, а також не використовуються елементи непрозорого кріплення.
Встановити перегородки зі скла у Львові сьогодні не тільки вигідно, зручно, але і красиво. Вони прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр.
У приміщеннях, де встановлюються офісні скляні перегородки, завдяки шумущільності може одночасно працювати велика кількість співробітників. При цьому поліпшується психологічна атмосфера, вигідна для плідної діяльності колективу.
Міцне товсте загартоване скло добре зберігає тепло і створює комфортну обстановку.
Скляні двері та скляні перегородки довговічні і не вимагають особливого догляду.

Проектування світлопрозорих конструкцій у Львові

перегородки із загартованого скла у Львові

 

 

Суцільноскляні офісні перегородки та скляні конструкції інших модифікацій використовуються практично у всіх сучасних торгових і адміністративних будівлях. Проектування світлопрозорих конструкцій — це ціла система, в якій враховуються багато факторів:

розміри приміщення;
розташування на будівлі або всередині нього;
умови користування;
вид (рамні або безрамні, глухі або напівпрозорі) і характеристики;
тип несучих конструкцій будівлі;
вимоги до звуко- і теплоізоляції;
види відкривання, кріплення і ін.

Крім безрамних перегородок використовують світлопрозорі конструкції на рамної основі з алюмінію.

 

Монтаж перегородок зі скла у Львові

Монтаж скляних перегородок проводиться як на рамної, так і на безрамній основі. Найкраще з ними поєднуються скляні двері (орні з фіксатором і доводчиком або відкатні), хоча допускаються і інші варіанти, які підходять під загальний дизайн приміщення.

 монтаж стеклянних перегородок у Львові

Якість монтажу світлопрозорих конструкцій залежить від професіоналізму майстра: правильності вимірів і дотримання алгоритму установки. Досвідчений працівник в короткі терміни виконає ваше замовлення, при необхідності використовує додаткові металеві конструкції для кріплення.

Скляні перегородки у Львові та інших великих містах України дуже популярні і стають невід’ємною частиною інтер’єру офісних та інших приміщень.

Також у Львові ви можете придбати:
— Скляні двері Львів
— Скляні огорожі Львів
— Скляні дашки Львів
— Розсувні скляні двері у Львіві

 

Купити Скляні перегородки у Львові